KONST / Litografier / Litografi 12837002
nr 1283 7002
Hjalmar Asp
(1879-1940), Sverige
Litografi, Får. Ej signerad. Motivet: 27x56 cm
Hjalmar Asp, svensk bildkonstnär född 1879, död 1940 .
måndag 21 oktober 2019
kl 19:54:36
21 okt